ASUS Transformer Book T100HA-C4-GR 10.1" Laptop
Now sells at USD $294.99 & FREE Shipping!
Summary
| Screen Size | 10.1 inches |
| Max Screen Resolution | 1280*800 pixels |
| Processor | 1.44 GHz Intel Atom |
| RAM | 4 GB DDR3 |
| Hard Drive | 64 GB |
| Graphics Coprocessor | Intel HD |
| Wireless Type | 802.11bgn |
Other Technical Details
| Brand Name | Asus |
| Series | Transformer Book |
| Item model number | T100HA-C4-GR |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.2 pounds |
| Item Dimensions L x W x H | 6.90 x 10.40 x 0.70 inches |
| Rear Webcam Resolution | 5 MP |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 4 |
| Flash Memory Size | 64.0 |
| Batteries: | 1 Lithium ion batteries required. (included) |
| ASIN | B014854RGK |
| Customer Reviews | |
| Best Sellers Rank | #100 in Computers & Accessories (See top 100)
|
| Shipping Weight | 3.2 pounds (View shipping rates and policies) |
| Domestic Shipping | Currently, item can be shipped only within the U.S. and to APO/FPO addresses. For APO/FPO shipments, please check with the manufacturer regarding warranty and support issues. |
| International Shipping | This item can be shipped to select countries outside of the U.S. Learn More |
No comments:
Post a Comment