ASUS Transformer Book Flip TP200SA-DH04T 11.6-inch 2 in 1 Touchscreen Laptop
Now sells at USD $329.00 & FREE Shipping.
Summary
| Screen Size | 11.6 inches |
| Max Screen Resolution | 1366*768 pixels |
| Processor | 1.6 GHz Intel Celeron D |
| RAM | 4 GB DDR3 |
| Hard Drive | 0 GB |
| Graphics Coprocessor | Intel HD |
| Wireless Type | 802.11 A/C |
| Number of USB 3.0 Ports | 1 |
Other Technical Details
| Brand Name | Asus |
| Series | Transformer Book Flip |
| Item model number | TP200SA-DH04T |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.6 pounds |
| Item Dimensions L x W x H | 7.90 x 11.70 x 0.70 inches |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 1 |
| Flash Memory Size | 64.0 |
| Batteries: | 1 Lithium ion batteries required. (included) |
| ASIN | B014854RBK |
| Customer Reviews | |
| Best Sellers Rank | #777 in Computers & Accessories (See top 100)
|
| Shipping Weight | 3.9 pounds (View shipping rates and policies) |
| Domestic Shipping | Currently, item can be shipped only within the U.S. and to APO/FPO addresses. For APO/FPO shipments, please check with the manufacturer regarding warranty and support issues. |
| International Shipping | This item is not eligible for international shipping. Learn More |
No comments:
Post a Comment